Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Příroda Hrubého Jeseníku: jedinečný a ohrožený klenot
0
0
0
0
0
0
0

Severní Amerika 2018

V létě 2018 jsem zorganizoval výpravu do divočiny Severní Ameriky. V pořadí již 4. výprava zahrnovala nejkrásnější místa Alberty, Britské Kolumbie, Montany a Wyomingu, kouzelné a obrovské Skalisté hory, ale i prérijní oblasti a setkání s původními obyvateli prérií (Severní Čejeni, Vrány a Černonožci). Prochodili jsme úžasné traily v národních parcích Banff, Jasper, Yoho, Glacier (Kanada), Waterton Lakes a také Glacier a Yellowstone v USA. Nevynechali jsme ani Little Big Horn a 50 km dlouhý Berg Lake Trail divočinou k nejvyšší hoře kanadských Skalistých hor v Mount Robson Park. Zažili jsme také setkání s mnoha divokými zvířaty, včetně medvědů, losů a bizonů. Děkuji vyšší síle nad námi za další obohacení mého života a že jsme náročnou výpravu ve zdraví zvládli. Malý střípek zážitků z jedinečných míst planety Země a ze setkání s krásnými lidmi ukazuje fotogalerie.

FOTOGALERIE SEVERNÍ AMERIKA 2018

 

 

Galerie neobsahuje žádné fotografie.

Vítejte v galerii severoamerické divočiny. Snímky pochází ze dvou samostatně organizovaných výprav do Severní Ameriky. První se konala v srpnu a září 2013 v kanadských provinciích Alberta a Britská Kolumbie. Druhá pak v červenci a srpnu 2015 v obou již uvedených oblastech a dále ve státech Montana, Wyoming a Jižní Dakota na území USA. Výprava v roce 2016 přinesla nové zážitky z úžasné přírody Severozápadu USA ve státech Washington, Oregon, Idaho, Wyoming a Montana.
Na dvě části je tedy rozdělena i fotogalerie. Je to ovšem jen střípek z mnohem většího množství nevšedních scenérií, zážitků a setkání s divočinou a s původními obyvateli - Indiány. Mnohem více krásných fotografií, videí a hlavně zajímavého povídání můžete zažít na přednáškách o divočině. Zájemcům nabízíme možnost atraktivních přednášek nebo účasti na již připravovaných akcích.

Pozvánky na aktuální akce

Přehled nabízených přednášek o divočině

Fotogalerie Kanada

Fotogalerie USA